Bukovel

Особливості регіону

Гірськолижний курорт Буковель – один з найбільших і найпопулярніших в Україні. Знаходиться біля підніжжя однойменної гори, в с.Поляниця Яремчанської міськради, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30 км від м.Яремче, і 100 км. від Івано-Франківська.


Завдяки вигідному розташуванню і сприятливим природним умовам сніг тут випадає рано і у великій кількості. У поєднанні з раціональною та ефективною роботи з підготовки трас (ратраки, системи штучного засніження схилів) снігове покриття тут чудове і зберігається з грудня по кінець квітня.

На території курорту діють бугельні, дво- і чотирьох-крісельні підйомники і мультиліфти. Загальна довжина трас 50 км. Серед них є траси для початківців, траси середньої складності і складні. Всі траси розміщені на добре підготовлених схилах, які обладнані сніговими гарматами і ратраками. Крім цього, траси обладнані додатковим освітленням, що дозволяє кататися навіть увечері.

До послуг відпочиваючих пункти прокату гірськолижного спорядження (гірські лижі, бігові лижі, сноуборди), лижна школа, дитяча лижна школа

Детальна інформація про гірськолижному курорті на сайті – www.bukovel.com