Bukovel

Цікаві місця

Відпочинок в Карпатах дає кожному можливість відкрити для себе щось нове. Комусь подобаються походи в гори, кого-то залучають пам’ятники історії або мистецтва, а іншим велике задоволення приносять зимові види активних розваг.

Ця частина Карпат, де знаходиться курорт Буковель, крім великого вибору зимових розваг, готова відкрити Вам і інші свої принади. Ось лише невеликий перелік маршрутів, які варто хоча б один раз пройти, для того, щоб краще відчути і назавжди закохатися в цей край:


ГОРА ГОВЕРЛА 

Сама висока точка України 2061 м, можливий період для сходження – з 15 травня по 15 листопада.

ВИХІД НА ГОРУ МАКОВИЦЯ І СКЕЛІ ДОВБУША

Гора Маковиця висотою 984 м. Над рівнем моря є найвищою вершиною в околицях Яремче. Назва походить від слова Маківка, тобто верхівка. Ви отримаєте чудову можливість пройтися дорогами, де ступала нога оповитого легендами карпатського опришка Олекси Довбуша. За народними переказами саме в цих скелях заховані його скарби.

ЯРЕМЧЕ – ПЕРЛИНА КАРПАТ

Оглядова екскурсія по місту. Відвідування вольєрів з козулями, оленями, кабанами. Мальовничі каскади норовливих гірських річок – водоспад Пробій на р Прут.

БУКОВЕЛЬ – ВОРОХТА

Відвідування гірськолижного курорту № 1 в Україні – Буковель, який славиться лижними трасами, які з’єднані між собою підйомниками. Ви побачите знамениті Ворохтянського трампліни, на яких тренуються не лише новачки, але і майстри лижного спорту і проводяться щорічні чемпіонати зі стрибків з трампліну. Прогулянка до Женецького водоспаду с. Микуличин, висота падіння якого досягає 12 м.

ЕКСКУРСІЯ ПО ВОДОСПАДАХ І ДЖЕРЕЛАХ

Женецький водоспад (12 м.), ТК «Буковель», Труфанецький водоспад (каскадний 36 м.), с. Кваси (мінеральні джерела).

ВЕРХОВИНА – ЕТНИЧНА СТОЛИЦЯ ГУЦУЛЬЩИНИ

Ворохта (СБ «АВАНГАРД» – трампліни), Кривопільський перевал (1013 м. н. р. м.). Відвідаєте приватний музей гуцульських інструментів музиканта-віртуоза Романа Кумлика (концерт музичних інструментів), музей фільму «Тіні забутих предків», знятого українським режисером С.Параджановим за мотивами однойменної повісті М.Коцюбинського, літературно-меморіальний музей І.Франка у Криворівні.

МАНЯВСЬКИЙ СКИТ. РУЇНИ ПНІВСЬКОГО ЗАМКУ

Манявський скит – один з небагатьох чоловічих православних монастирів на Західній Україні. Екскурсія включає відвідання руїн Пнівського замку біля м. Надвірна.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК – МІСТО СТАНІСЛАВОВЕ 

Оглядова екскурсія містом. Екскурсія включає відвідання руїн Пнівського замку біля м. Надвірна.

СТАРОДВАНИЙ ГАЛИЧ

Побуваєте в національному заповіднику «Давній Галич», на території якого розташовані музей історії Галича, музей народної архітектури і побуту «Прикарпаття», регіональний ландшафтний парк. Відвідаєте Старостинський замок (XII ст.), с. Крилос – культурний і духовний осередок Галицького князівства, де зосереджені найдавніші храми та церкви (XII-XIII ст.).

КОЛОМИЯ ТУРИСТИЧНА, ШЕШОРСЬКІ ВОДОСПАДИ

Коломия – культурна зіниця Прикарпаття. Оглядова екскурсія містом – площа Ринок з ратушею, церква Благовіщення (XVI ст.) – найдосконаліший витвір гуцульської архітектури. Відвідання музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (понад 22 тисячі експонатів), музею «Писанка», в колекції якого – більше 10 тис. екземплярів писанок. Смакування запашної кави в цукерні.

ЗАКАРПАТСЬКА ГУЦУЛЬЩИНА (СОЛОТВИНО)

Поїздка на сонячне закарпаття. Яблунецький перевал (931 м.н.р.м.). Побачите красу каскадного Труфанецького водоспаду, висотою 36 м. Скоштуєте природної мінеральної води з джерел у с. Кваси. Відвідаєте музей-колибу в с. Ділове та зможете спробувати смачних закарпатських страв та оглянути експонати гуцульського побуту старовини, побуваєте біля пам’ятного знаку, що символізує географічний центр Європи. Відпочинете на солених озерах в Солотвино.